середу, 8 червня 2016 р.

ФК «Ходорів»: поразка і перемога

Чергові два матчі провів ФК «Ходорів» у групі «Б» першої ліги першості області. Спершу 22 травня ходорівчани побували у гостях в одного з лідерів «Фенікс-Стефано» (Підмонастир). Після першого тайму господарі вигравали (1:0), у другій половині зустрічі провели ще два голи – поразка ФК «Ходорів» (0:3). У зустрічі юнаків – нічия (0:0).
Сповна реабілітувались футболісти Ходорова у наступному турі, приймаючи «Сокіл» (Великі Глібовичі). Після першого тайму ходорівчани вирвались вперед (2:0), кінцевий результат – 4:0 на користь ФК «Ходорова». У нападі переможців два голи забив Василь Коцовський, по одному – Богдан Грицьків й Андрій Созанський. Ходорівські юнаки теж перемогли (3:0).
Після п’яти турів дорослий склад ФК «Ходорова» посідає четверте місце серед 10 команд (8 очок). Попереду - Золочів (15), Підмонастир (12), Верхня Білка (11 очок). Ходорівські юнаки - шості (6 очок).
У червні ФК «Ходорів» проведе у першості області 4 зустрічі: 5 червня - прийом Нового Роздолу, 12 червня - виїзд у Верхню Білку, 19 червня - прийом Яворова, 26 – виїзд у Золочів.